Czym możesz zaskoczyć na przyjęciu?

Czym możesz zaskoczyć na przyjęciu?

Wyprawiasz przyjęcie i zastanawiasz się, co powinno zostać na nim podane? Nie martw się, ten dylemat ma prawie każdy, kto decyduje się na urządzenie takiego spotkania. Przede wszystkim upewnij się, czy twoi goście nie przebywają na żadnych specjalistycznych dietach, bądź nie są na przykład weganami. To przecież bardzo ważne, aby serwowane dania dopasowane były do wszystkich. Dzięki temu nie będziesz mieć sytuacji, w której któraś z zaproszonych przez ciebie osób nie będzie miała czym się poczęstować...

Zaproponuj swoim gościom suszone robaki. Nie, to nie żart!

Czy kiedykolwiek próbowałeś już suszonych robaków? Jeśli nie, to zdecydowanie najlepszy moment. Wiemy, że w pierwszej chwili może wydawać ci się to mało przekonujące, ale zaufaj nam, że gdy ich spróbujesz, całkowicie zmienisz zdanie. Głównie dlatego, że proponowane przez food bugs suszone robaki, są naprawdę wyjątkowe i dostępne w różnych wariantach smakowych. To już od ciebie zależy, na który z nich się zdecydujesz. Proponowane opcje to robaki w różnych przyprawach oraz z ciekawymi dodatkami, takimi jak na przykład chili, czy limonka. Takie przyjęcie to świetna okazja, aby zapoznać siebie i swoich znajomych z tak unikatową ofertą, jaką są właśnie suszone robaki w wielu smakach. To nie tylko cenne źródło błonnika, ale i wielu witamin oraz minerałów. Spróbuj przynajmniej raz i koniecznie daj nam znać, jak ci smakowało.

Oryginalne ciasto, które zaskoczy każdego

Podczas przyjęcia nie powinno zabraknąć również ciekawego ciasta. Jak można świętować bez czegoś słodkiego? Najlepiej byłoby, jeśli przygotowałabyś je samodzielnie. Jeśli szukasz jakiegoś ciekawego, nietypowego przepisu, z całą pewnością powinna zastanowić cię góra lodowa. Ciasto, które po prostu rozpływa się w ustach i będzie świetną propozycją zwłaszcza na cieplejsze dni i wtedy gdy, planujesz przyjęcie w ogródku. Struktura tego ciasta na pewno zaskoczy twoich bliskich, a samo przygotowanie nie jest bardzo czasochłonne i na pewno poradzisz sobie z nim dosłownie śpiewająco!

Włoskie wino pasuje na każdą okazję

Podczas przyjęcia nie powinno zabraknąć także dobrego wina. Najlepsze z nich to niewątpliwie wina włoskie wytrawne, które każdego oczarują pełnią swojego smaku. Z czym można podawać wina wytrawne, aby faktycznie były one spójne z podawanymi przysmakami? Na pewno bardzo dobrym wyborem będą sery, zwłaszcza te, które długo dojrzewają. Oprócz nich powinny znaleźć się także słodkie winogrona, które zrównoważą smak, krakersy i delikatne wędliny. Dzięki temu stworzysz idealną deskę, która każdemu przypadnie do gustu.